“Je siç të kam ëndërruar”, Inis Gjoni një urim zemre për ditëlindjen e vajzës/ FOTO

0 0

Vogëlushja bukuroshe e Inis Gjonit, Coco-ja feston sot ditëlindjen. Ajo ka lindur në muaj festash e për rrjedhojë edhe atmosfera e ditëlindjes së saj do të ishte festive.

Inisi, shumë e lidhur me vjazën e saj të vetme, ka publikuar disa foto të vogëlushes pranë pemës së Krishtlindjeve, ku edhe e uron me fjalë shumë të bukura, që mund të dalin vetëm nga zemra e një nëne.

“Je gjithcka cfare kam dashur ,je ashtu sic dua .. je ashtu si te kam enderruar .. je nje bekim .. Nuk e di ne ka me teper se kaq,por une nuk do te kerkoja asgje me teper … vetem mirenjohje qe Zoti me dhuroj gurin me te cmuar ❤️Dhe 100 vite te Bekuara Coco-Antonel ❤️”,- shkruan artistja.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X