Ja si dukej modelja e famshme shtatzanë/ FOTO

0 0

Modelja me famë ndërkombëtare Gigi Hadid është bërë nënë për herë të parë në muajin shtator të vitit që lamë pas. Ajo solli në jetë një vajzë dhe në një intervistë të dhënë se fundmi, ka treguar si shkoi procesi i lindjes për të.

“Një moment po mendoja se lindja me epidural do të ishte më e thjeshtë. Por mamia më pa dhe më tha: ‘Ti po ja del. Asgjë nuk do të të ndihmojë, kështu që duhet të shtysh njësoj si në një shtrat spitali”, rrëfeu modelja.

Gigi jo vetëm që ka mbajtur të fshetë emrin dhe portretin e të bijës, por gjithashtu ka ruajtur një profil shumë të ulët publik edhe gjatë kohës së shtatzanisë. Kanë qenë shumë të pakta imazhet e saj me barkun e rrumbullakosur, derisa së fundmi vendosi të rikthehet pas në kohë e të na tregojë si dukej gjatë pritjes së ëmbël.

Gjithashtu në një video të realizuar së fundmi për “Vogue”, duket edhe një tatuazh i veçantë në krahun e modeles.

Të njëjtin tatuazh e ka dhe Zayn, ndërsa “People” shkruan se ky tatuazh është emri i vajzës së tyre, në gjuhën arabe.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X