Ja çfarë i bën Ajka Besit për të nisur ditën/ VIDEO

0 0

Kush ka vajza botën ka!

Të gjithë prindërit e vajzave e veçanërisht baballarët e kuptojnë këtë lidhje të veçantë, sepse vajzat për nga natyra janë më të përkëdhelura, ledhatohen, bëjnë edhe “lajka”.

Aktori i humorit Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram mëngjesin e tij me të bijën Ajkën dhe çfarë i duhet të “durojë” për t’i bërë qejfin së bijës.

Në video duket Ajka teksa grimon babi Besin, e ndërsa ky i fundit e ka shqëruar me këto fjalë postimin: “Meqë ra llafi, ku e boni tualetin ju mi gra??? 😂😂😂. Mirmgjes prindër baballarë që nuk ia prishni fëmijës! Zoti ju rujt!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Aulona Musta ka zgjedhur ta...

Mbrëmjen e djeshme, moderatorja Aulona Musta ka qenë e ftuar në programin "Jashtë loje", në një rrëfim ndryshe, për të gjitha etapat e jetës së saj. Ndër të tjera ajo...

Zen bën 4 muajsh, Tuna...

Katër muaj më parë Tuna u bë nënë për herë të dytë, duke na befasuar të gjithëve me fotot e lindjes. Përgjatë gjithë shtatzanisë, artistja kishte vendosur të mos e...

“Bekuar qoftë çdo buzëqeshje dhe...

Në ditën më të bukur të sajën, ditëlindjen e të birit, gazetarja Fatma Haxhialiu i ka bërë atij një urim të ndjerë që mban brenda një filozofi të tërë jete....

Mozzik ka dy fjalë zemre...

Dita e sotme është mjaft e rëndësishme për artistin nga Kosova Mozzik, pasi nëna e tij ka ditëlindjen. Edhe pse rrallëherë i ndan ndjesitë për të ëmën në rrjetet sociale,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X