Ish-deputeti i LSI-së bëhet baba për herë të parë, ja emri i veçantë i vogëlushes

0 0

Një nga figurat më të njohura të LSI, ish-deputeti Endrit Brahimllari është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja Besa janë gëzuar ditëm e djeshme me ardhjen në jetë të vajzës së tyre.

Lajmin e ka dhënë vetë Brahimllari, duke e shoqëruar me një fotografi.

Në foto tregohen duart e vogëlushes, të cilën e kanë quajtur Siar.

Ky është një gëzim i madh për çiftin Brahimllari-Proda dhe ne i urojmë vogëlushes jetë të gjatë!

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X