loading

I tregojnë videon e të atit, shpërthen në lotë Cristiano Ronaldo/ VIDEO

0 0

Ai është një nga yjet më me famë në arenën e fubollit e megjithatë është përlotur live në një intervistë kur i kanë shfaqur një video të të atit pak kohë para se të ndërronte jetë.

Cristiano Ronaldos i është shfaqur një material, të cilin nuk e kishte parë asnjëherë, ku i ati thoshte se ndihej krenar për të.

Reagimi i menjëhershëm i yllit të futbollit ka qenë shpërthimi në lotë, duke vënë duart përpara syve. Ai tregon se është hera e parë që shikon këtë material dhe preket nga fakti që i ati ndërroi jetë herët, pa arritur të shohë sukseset e tij, ndryshe nga e ëma, vëllezërit dhe djali i tij i madh.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Gjithçka për ty Hana”, dedikimi...

Loredana Zefi, përveçse një këngëtare shumë e suksesshme në Shqipëri, por edhe përtej kufijve ku po bën karrierë në Gjermani, është gjithashtu nënë e një vajze 10 mujashe, e cila...

Vajzë apo djalë? Alfio i...

Ata të dy janë çift shumë i dashur për publikun dhe vetëm pak javë më parë bënë publik lajmin se së shpejti do të bëhen prindër. Bëhet fjalë për Fatmën...

Rezart Veleshnja flet për sëmundjen...

Aktori i humorit Rezart Veleshnja njihet pikërisht për mënyrën e tij të këndshme të të bërit batuta që shkaktojnë të qeshura në radhët e ndjekësve dhe fansave të tij. Por...

Të qara, ushtrime dhe në...

Një udhëtim dramatik nëpër të cilin kalojnë shumë nëna të reja. Modelja e njohur Shay Mitchell ka publikuar videon e lindjes në Youtube duke ju treguar kështu të gjithëve se...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X