Gjithçka siç e donte ai, brenda festës së Arborit/ FOTO

0 0

Pak ditë më parë, moderatorja Bora Zemani na emocionoi të gjithëve me urimin prekës që i bëri të birit Arborit, në ditëlindjen e tij të pestë. Sot, ajo ka publikuar fotot dhe videot e festëss ë vogëlushit, organizuar në kopshtin e tij.

Në poastimi ne moderatores, vogëlushi shfaqet shumë i gëzuar që gjithçka ka shkuar siç ai ka dashur dhe fëmijët e tjerë, bashkëmoshatararë të tij që i shfaqin shumë dahsuri gjatë festës.

“Unë lumturohem pafund kur shoh Arborin të lumtur! Çdo gjë u bë siç e dëshironte ai dhe në fakt e meritonte në këtë 5-vjetor. Ama nuk kishte kënaqësi më të madhe ta shihje me gjithë shokët e shoqet e tij që gëzonin e luanin pafund. Për të, kjo ishte ditëlindja më e bukur! Ne i falënderojmë të gjiiithë shokët e klasës, mësuesen qe e kemi aq të mirë dhe e duam shumë”, – shkruan Bora bashkangjitur fotove dhe videove të festës.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X