Gigi Hadid rrëfen përjetimet e para të mëmësisë me një letër me shkrim dore

0 0

Gigi Hadid, e cila prej pak kohësh është bërë nënë për herë të parë, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një letër mirënjohjeje për dhuratat që ka marrë që nga lindja.

Ajo shprehet se është shumë e emocionuar nga dhuratat e njerëzve të saj të dashur.

“Unë thjesht dua të tregoj… teksa kam gjetur pak kohë, t’ju falënderoj për dhuratat bujare që kemi marrë dhe që nuk kam mundur t’ju falenderoj publikisht. Nëse nuk kam postuar diçka në rrjetet sociale, nuk është nga mungesa e mirënjohjes, por jam ende një nënë e re që përpiqet t’i rregullojë të gjitha!!! ‘Shumë dashuri, shumë mirënjohje. Jemi të bekuar. Nëse keni dërguar diçka qoftë edhe një mesazh, faleminderit. Ju dua.’

Gigi ende nuk e ka konfirmuar emrin e vajzës së saj, megjithëse fansat e kanë quajtur atë “Zigi”.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Erdhi bebushja”, reagimi i Ledrit...

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha është në ditët e fundit të shtatzanisë dhe vogëlushja e tyre pritet të vijë në jetë nga momenti në moment. Sara ka vendosur t'i...

Djali i Erion Veliajt “në...

Edhe pse kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj dhe bashkëhsortja e tij Ajola Xoxa nuk e kanë treguar kurrë portretin e djalit të tyre Kajan, ata herë pas herë ndajnë me...

Sara Hoxha flet rreth mëmësisë,...

Ditën e djeshme, Sara Hoxha ka vendosur të ndajë kohë me ndjekësit e saj, duke ju përgjigjur çdo pyetjeje e kurioziteti të tyre. Ajo ka ndarë një foto të dy...

Në muajin e gjashtë të...

Në ditët e pritjes së fëmijës së dytë, Chiara Ferragni është bërë mjaft nostalgjike. Ajo ka ndarë së fundmi në rrjete sociale në foto pas lindjes së djalit të saj,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X