loading

Gëzuar Kurban Bajramin dhe fëmijët e personazheve të famshëm shqiptarë/ FOTO

0 0

Ditën e sotme besimtarët myslimanë kremtojnë festën e Kurban Bajramit. Të shumtë kanë qenë ata që kanë shprehur urimet e tyre në rrjetet sociale, por një pjesë e personazheve publikë, kanë zgjedhur të urojnë me fotot e tyre familjare, bashkë me fëmijët.

Të tillë kanë qenë Vesa Luma, Gjiko, Elisa Spiropali dhe Sidrit Bejleri, i cili ka postuar një foto me gjithë familjen, ku është prezente edhe vajza e tij e vogël e lindur pak javë më parë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Ja si dëshiron t’ja vendosë...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka qenë i ftuar dje në programin "Shiko kush luan", ku ka qenë një puntatë dedikuar fëmijëve të prekur nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit....

“Je siç të kam ëndërruar”,...

Vogëlushja bukuroshe e Inis Gjonit, Coco-ja feston sot ditëlindjen. Ajo ka lindur në muaj festash e për rrjedhojë edhe atmosfera e ditëlindjes së saj do të ishte festive. Inisi, shumë...

Gjesti fisnik i Ardit Gjebreas,...

Tëremti shkatërrimtar i 26 Nëntorit, gjunjëzoi në dhimbje jo vetëm të prekurit e drejtpërdrejtë nga kjo tragjedi, por gjithë shqiptarët kudo ndodhen. Megjithatë, këto ditë të vështira nxorën gjithashtu në...

“Zot na i dëgjo lutjet”,...

Prezantuesja televizive Alesia Bami, si shumë personazhe të tjerë publikë është solidarizuar me të prekurit nga tërmeti i mëngjesit të së martës. Për t'u ardhur në ndihmë banorëve të zonave...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X