Foto familjare e Ledrit, Sarës dhe Poemës Blu

0 0

Ata u komentuan gjatë gjatë pritjes së tyre të ëmbël, më pas për fotot e portretit të vogëlushes e më vonë për emrin e veçantë që zgjodhën për të.

Por, ende deri sot nuk kishim parë një foto familjare të të treve: Ledrit, partneres Sara dhe vajzës së tyre Poem Blu.

Sot, Sara na ka zbukuar Instagramin dhe na ka shuar të gjithëve kuriozitetin me një portret shumë të bukur familjar.

Ajo ka publikaur një foto teksa ka dalë shëtitje me Ledrin dhe vajzën.

Karrocën e vogëlushes duket se e shtyn Ledri, ndërsa Sara bën foton.

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X