Fernando hyn në klasën e parë, Çiljeta i bën dedikimin prekës dhe i përmend të atin

0 0

Fëmijët janë lumturi e madhe për të gjithë prindërit dhe Çiljeta është një nga nënat më të lumtura për ekzistencën e të birit.

Vogëlushi i këngëtares, i cili është shumë i dashur për publikun, ditën e sotme ka shkuar në shkollë.

Fernnando i vogël fillon këtë vit klasën e parë dhe këtë moment  të veçantë Çiljeta e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka publikuar disa foto, kur Fernando ishte i vogël dhe një të sotmen ku shfaqet i ulur në bankë.

“Biri dhe shoku im. Nëse Zoti do të më linte të zgjidhja një djalë, nuk ka dyshim se do të ishe ti. Duket sikur ishte dje, unë të lexoja ty dhe të shikoja teksa luaje.

Sot unë shoh një pjesë të vogël timen te ti, për mënyrën si sillesh dhe gjërat që bën. Dhe atë pjesë të madhe që ke nga babai yt, paraqitja, karakteri i fortë, si një njeri i madh.

Unë jam mirënjohëse që isha në planin e Zotit për të ndihmuar djalin tim të bëhet burrë. Vit të mbarë shkollor dashuria e mamit.”, shkruan këngëtarja.


Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Tregon për operacionin e djalit,...

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, ka qenë e ftuar në një program në mediat turke, ku ndër të tjera ka folur për mëmësinë dhe voglëushin e saj Efehan. Ishte e pamundur...

“Drita e nanës, lumturi e...

Në muajin shkurt të vitit që lamë pas, jeta e moderatores Elita Rudi dhe këngëtarit Gjiko ndryshoi rrënjësisht nga ardhja në jetë e fëmijës së tyre të parë, të cilit...

Fotografohet dukesha me djalin në...

Pas largimit nga pallati mbretëror, Meghan Markle po shijon një jetë normale, të thjeshtë jashtë protokolleve zyrtarë, me të birin e saj Archie. Megjithatë, ata nuk u kanë shpëtuar objektvit...

Bëhet nënë për herë të...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali, na ka dhënë sot lajmin më të bukur të ditës. Ajo është bërë nënë për herë të dytë. Spiropali ka postuar...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X