Fatma dhe Alfio tregojnë gjininë e bebit në mënyrën më të veçantë

0 0

Prezantuesja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani shumë shpejt priten të bëhen prindër për herë të parë. Fatma ka festuar ditëlindjen sot dhe çifti ka zbuluar gjininë e fëmijës në mënyrën më të vëçantë,

Ka qenë Fatma që ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet bashkë me Alfion në një motor dhe tymi i tij ishte blu, duke treguar se çifti janë në pritje të një djali.

Për moderatoren dita e sotme është dyfish e veçantë, pasi ajo feston edhe 25-vjetorin e saj.

’25-vjetori im i lumtur. Me dy çunat e preferuar, njërin në krah dhe tjetri vjen së shpejti. Ditëlindje plot bekime. Është djalë’, shkruan Fatma.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X