“Faleminderit që mi ke dhuru katër yje”, Ermali uron bashkëshorten për ditëlindje

0 0

Bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur nga Kosoova Ermal Fezjullahut feston sot ditëlindjen. Pak minuta pas mesnatës, Ermali e ka uruar bashkëshorten publikisht përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Ai ka zgjedhur një foto ku Ariana është e rrethuar nga të katërt fëmijët e çiftit për t’i bërë urimin e bukur të ditëlindjes.

“Urime ditelindjen zemra jem i bofsh edhe 100 bashke me krejt tmirat ne jete . Falemderit qe mi ke dhuru 4 yje. Te duam shume . Babi , Arti , Buna , Era edhe Ana”,- shkruan Ermali krahas fotos.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kylie poston foton e fëmijërisë,...

Ka shumë komente në rrjet për ngjashmërinë e Stormit, vajzës së Kylie Jenner me të atin e saj Travis Scott! Por, me foton e fundit të publikaur nga vetë Kylie...

Roani mbush 3 vjeç, urimet...

Djali i këngëtarit Majk dhe bukuroshes Majlinda Zeka, vogëlushi Roan ka sot ditëlindjen dhe mbush 3 vjeç. Këto tre vite ai e ka mbushur me gëzim jetën e prindërve ë...

“Faleminderit për punën e vështirë...

Nëna është padyshim një nga njerëzit më të rëndësishëm për këdo dhe sado kohë të kalojë, lidhja me të vetëm sa forcohet dhe arrijmë të kuptojmë më mirë sakrificën dhe...

Joni feston ditëlindjen, urimi i...

Djali i prezantuesit, producentit e artistit të madh Ardit Gjebrea, Joni feston sot ditëlindjen. I ati, përmes një postimi të shkrutër por me fjalë shumë domethënëse, që shoqëron foton e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X