Ermira Causholli: Ja lumturia më e madhe e të qenit nënë/FOTO

0 0

Pak kohë më parë, gazetarja e mirënjohur Ermira Causholli solli në jetë vajzën e saj të katërt Solarën, e cila ka një diferencë relativisht të madhe me motrat e saj më të rritura.

Që nga periudha e shtatzanisë dhe tani që kanë kaluar katër muaj nga ardhja në jetë e vogëlushes Solara, moderatorja ka hequr dorë nga angazhimet profesionale, të paktën nga ekrani.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto ku tregon se lumturia e saj më e madhe është të jetë nënë me kohë të plotë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X