Erion Veliaj poston foton e bukur familjare, ja si e thërrasin shkurt të birin

0 0

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Velaj feston sot ditëlindjen dhe në këtë ditë të shënuar për të ka postuar një foto shumë të bukur familjare.

Duke qenë se ditëlindja e tij përkon me periudhën e festave, sfondi i fotos është një pemë Krishtlindjesh. Me në krah të birin pak muajsh dhe me bashkëshorten pranë, kryebashkiaku i falënderon të gjtihë për urimet në ditën e tij të lindjes.

“Shumë faleminderit të gjithëve për urimet, jeni një bekim i vërtetë. E çmojmë përditë mbështetjen tuaj e ju duam pafund – Eri, Ajo & Kai”, – ka shkruar kryebashkiaku.

Mesa duket Erioni dhe Ajola e thërrrasin Kai shkurtimisht djali ne tyre Kajan.

erion veliaj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X