Eni Vasili bëhet nënë për herë të parë, publikon foton me vajzat binjake

0 0

Gazetarja dhe moderatorja Eni Vasili, u bë nënë për herë të parë mbrëmjen e djeshme. Ajo mirëpriti në jetë dy vajza binjake, për të cilat zgjodhi emrat Sofi dhe Nikol.

Ditën e sotme, ajo e ka nisur me një postim në rrjetet sociale, ku ka publikuar foton e parë të vajzave. Duken dy duart e vogëlisheve, të kapura pas gishtit të saj.

“Takimi ynë i parë ishte një magji. Sofi dhe Nikol me risollën në jetë me lindjen e tyre. Të bekuara qofshin”, janë fjalët me të cilat gazetarja shoqëron foton.

Gazetarja ka qenë prezente me punën e saj në ekran gjatë gjithë shtatzanisë, në momente të rëndësishme e të vështira, që lidhen  me pandeminë, politikën, zgjedhjet etj.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X