Elita Rudi “bisedë” me të birin/ FOTO/ VIDEO

0 0

Dy personazhet e dashur të ekranit Elita Rudi dhe Gjiko janë bekuar dy muaj më parë me djalin e tyre, të cilit i kanë vënë një emër tipik shqiptar, Zëri.

Ditën e djeshme, ai ka mbushur plot dy muaj që ka ardhur në jetën e Elitës dhe Gjikos dhe e ka zbukuruar tej mase atë.

Moderatorja Elita ka postuar video dhe foto nga kjo ditë e shënuar për familjen e  tyre, ku shpreh gjithë dashurinë dhe pozitivitetin që i ka falur i biri.

“Nuk paska tingull më të bukur sesa e qeshura e fëmijës tënd ! Zëri drita e nanës sot mbushi 2 muaj ” shkruan Elita në fotot e Zërit.

Ndërsa në video ajo “bisedon” me të birin dhe ai ia kthen duke belbëzuar.

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X