Elgit Doda, “i prerë” për të qenë baba çuni/ FOTO

0 0

Vogëlushi Krid ka sjellë shumë lumturi e gëzim në familjen e artistëve Klea Huta dhe Elgit Doda dhe të dy po dëshmojnë të jenë prindër shembullorë.

Në një foto të postuar së fundmi në Instagramin e Elgitit, ai duket duke ushqyer të birin Krid me biberon, por pa treguar portretin e tij.

Komentet për këtë foto kaq të ëmbël kanë qenë të shumta, por ndër to ka dalluar kometni i këngëtarit të grupit Produkt 28 Alban Kondi, i cili i thotë se i shkon shumë djali.

Ndërsa, Elgiti me nota humori ia kthen “Na shkojnë çunat”.

Mesa duket, Elgiti ka qenë “i prerë” për t’u bërë baba djali.

View this post on Instagram

🍼🍼

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on






Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Materiale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X