Eduarti shpreh dëshirat për të ardhmen e fëmijës që presin

0 0

Pak ditë më parë, në ditën e lindjes së partnerit të saj Eduartit, moderatorja Arbana Osmani dha lajmin e bukur se çifti do të bëhet me fëmijë. Edhe pse shatztania është në fazat më të hershme të saj, duket se babai i ardhshëm ka flluar të projektojë me sytë e mendjes e të zemrës të ardhmen e fëmijës së tyre.

I ftuar në programin “E diell”, ai është pyetur se ç’profesion do të dëshironte të kishte fëmija duke hamendësuar kështu edhe për gjininë.

“Nqs është gocë ta bëjmë regjisore, nqs është çun, meqë jemi këtu tek “Procesi”, ta bëjmë futbollist edhe atë. Por futbollist pa thinja, si këta të kampionatit shqiptar!”- u përgjigj duke qeshur regjisori.

Çifti i dashur për publikun ende nuk e kanë bërë publike gjininë e bebit që presin. Ndërkaq, Arbana ka edhe një djalë më të madh, Jonin të cilin e kemi njohur përmes postimeve të saj në rrjetet sociale.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X