“Edhe para se të shihja, edhe kur të mos jem”, vajza e Elisa Spiropalit feston ditëlindjen

0 0

Në fjalimet e saj në foltoren e Kuvendit, ajo dallohet për një fjalor të pasur, elokuencë, plot figura letrare e fjalë të zgjedhura, që të bëjnë të mendohesh pasi i dëgjon. Bëhet fjalë për ministren Elisa Spiropali, e cila fjalën ka një nga armët e saj më të forta dhe s’mund të ishte ndryshe në urimin që do t’i bënte të bijës.

Vajza e saj Nalta, sot ka ditëlindjen dhe mbush gjashtë vjeçe. Me një foto ku duket sa është rritur, Elisa e ka uruar, duke shkruar këto fjalë:

“Nalta ime, sot je 6 vjeçe.
Të kam patur gjithmonë pranë, dhe gjithmonë do të të kem. Edhe para se të të shihja grimcë në ekranin e vogël të ekografisë, edhe pasi të mos jem.
Gëzuar Ditëlindjen zemra e mamit.
Ji gjithmonë vetja”.

https://www.instagram.com/p/CL_r2vSHGpT/


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X