E ëma feston ditëlindjen, Sara Hoxha e uron nga larg/ FOTO

0 1

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Hoxha, pasi nëna e vajzave të famshme Lori e Sara, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen.

Sara ka zgjedhur një foto të nënës me djalin e saj të madh Londonin dhe i ka dedikuar disa fjalë shumë të ëmbla.

“Gëzuar ditëlinjen nëna Vollca. Jeta të ka vënë në provë shumë herë, por ti kurrë nuk ke harruar të buzëqeshësh. Nuk ka njeri që do dhe bën më shumë se ti. Të gjithë jemi të ndërgjegjshëm për mirësinë tënde. Të duam shumë. Sot nga larg, por me zemrën gjithmonë te ty”.

https://www.instagram.com/p/B-Ezf5onZOA/  1. E ëma feston ditëlindjen, Sara Hoxha e uron nga larg/ FOTO – Pergrate

    […] Jeta të ka vënë në provë shumë herë, por ti kurrë … Per ta lexuar te plote, klikoni ketu. […]

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Për gjithë botën është princ,...

Të gjithë e njohim si princin e Anglisë, por William është pilot helikopteri dhe mediat e huaja shkruajnë se burime pranë familjes mbretërore kanë bërë me dije se princi do...

Futbollisti shqiptar bëhet baba për...

Futbollisti shumë i dashur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të pare mbrëmjen e djeshme. Bashkëshortja e tij, Arbnora solli në jetë një djalë, të cilit...

Vesa Luma leksione këndimi me...

Gjëja më e mirë që mund të bëjmë këto ditë izolimi është të kryejmë me familjarët aktivitete që na afrojmë me njëri-tjetrin por edhe na largojnë mendjen nga kjo e...

Bashkëshortja e Gaz Pajës na...

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard. Gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X