E bija publikon foton ekstravagante, ja komenti i Sabianit/ FOTO

0 0

Sabiani dhe vajza e tij Keisi kanë treguar gjithmonë një marrëdhënie të shkëlqyer që më shumë i ngjan një raporti shok-shoqe sesa babë e bijë. Sabiani është shprehur shpesh se nuk e pengojnë aspak fotot e së bijës ku ekspozon bukurinë që i ka falur natyra, e megjithatë, ky koment tregon se gjërat mund të kenë ndryshuar paksa.

Keisi ka publikuar së fundmi një foto në Instagramin e saj, ku duket disi ekstravagante dhe në mbishkrim ka vendosur këto fjalë: Duke jetuar jetën më të mirë.

Mes shumë komenteve, nuk ka munguar as ai i të atit, Sabianit i cili i ka thënë (me siguri me shaka) të bijës: “U njohëm si shumë” dhe e ka shoqëruar me figura gazmore komentin e tij.

View this post on Instagram

Living my best life

A post shared by CASSEY (@keisimedini) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X