“Do thoni ju a linde?”, Arbana Osmani s’mund të lindte pa bërë këtë ndryshim/ FOTO

0 0

Moderatorja Arbana Osmani është në ditët e fundit të prtijes së ëmbël. Pak ditë e ndajnë nga ardhja në jetë e bebushit të saj të dytë. Gjatë këtyre nëntë muajve ajo është përpjekur të mbajë larg syrit të medias detajet rreth shtatzanisë, por ka treguar se gjithçka është gati për të mirëpritur foshnjën.

Megjithatë, diçka nuk ishte ende gati, ndaj Arbana ka bërë përgatitjen e fundit dhe më të domosdoshmen! Ajo ka ndryshuar look, duke hequr flokët extension dhe ka shtuar disa fije highlights, të cilat i kanë pëlqyer shumë.

“Do thoni ju a linde? Po si do lind unë, pa rregulluar flokët?”- thotë moderatorja në video ku tregon pamjen e re.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X