Djali i Almedës luan në film me të atin/ VIDEO

0 0

Aktori turk Tolgahan Sayisman bashkëshorti i bukuroshes Almeda Abazi, ka vazhduar pa ndërprerë punën e tij pavarësisht faktit se është bërë baba.

Së fundmi ai ka xhiruar filmin më të ri “Sampiyon” dhe ditën e djeshme është publikuar traileri i tij.

Në fillim të filmit, aktori ka bërë pjesë edhe vogëlushin Efehan, për të cilin kjo pjesëmarrje do të jetë një kujtim shumë i bukur kur të rritet.

Almeda ka publikuar pjesë nga filmi që pritet të dalë në transmetim së shpejti.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X