Dikush dëshiron që Almeda Abazi të bëjë fëmijë çdo vit, ja si përgjigjet ajo

0 0

Bukuroshja shqipare Almeda Abazi dhe partneri i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Por, mesa duket është një person tjetër veç tyre që e pret me shumë entuziasëm ardhjen e bebit në jetë, madje dëshiron që Almeda të bëjë fëmijë mundësisht çdo vit.

Është pikërisht motra e saj Ilda, e cila përmes një bisede pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj në InstaStory, përgjigjet kështu për pyetjen nëse do të bëjnë festë për zbulimin e gjinisë:

“Shpresoj! Mund të bësh bebusha ç’do vit, sepse jam gjithmonë gati për festë!”- shkruan ajo duke i bërë tag motrës.

Almeda menjëherë i është përgjigjur me humor motrës.

“Si urno”- shkruan aktorja duke qeshur.

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X