Dedikimi prekës i Adelina Ismailit për djalin dhe bashkëshortin/ FOTO

0 0

Që kur ka lindur djalin e saj të parë dhe të vetëm, këngëtarja Adelina Ismaili duket se i është përkushuar 100% mëmësisë dhe këtë herë pas here e tregon përmes postimeve në rrjete sociale.

Vogëlushi Uliks është bërë qendra e ditës dhe jetës së Adelinës dhe të tre së bashku edhe me babain e tij Valin, kalojnë kohë të çmuar familjare.

Ditën e sotme, këngëtarja Ismaili u ka bërë atyre të dyve një dedikim prekës, mjaft të veçantë.

“E varur ndaj buzëqeshjes së tyre. Marr frymë për lumturinë e tyre. E bekuar nga dashuria”, -shkruan Adelina për të birin dhe bashkëshortin në një foto ku duken të tre duke vizituar një kopsht zoologjik.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X