Dedikimi i Robertit për të ëmën e ndjerë “Nënat nuk shkojnë në parajsë”

0 0

Dy muzikantët, vëllezërit Robert dhe Patris Berisha humbën nënën e tyre Teutën dy ditë më parë.

Lajmin e trishtë e dha Roberti përmes një fotoje në Instagram, ku shkruante:

“Pusho e qetë mami jem per ty me shkru kom shum, po e la me kaq”.

Ndërsa dje ai ka ndarë një nga kujtimet më të bukura që kanë lidhje me nënën e tij. Roberti ka postuar këngën “Kthehu Teuta”, një kompozim nga babai i tyre.

Më pas ai ka publikuar një foto me një shprehje mjaft domethënëse e të ndjerë. “Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin. Ato marrin një leje speciale nga Zoti për të qëndruar pak më gjatë rrotull dhe për të parë fëmijët e tyre, pa pasur rëndësi se çfarë ka ndodhur mes tyre në jetën e tyre të shkurtër të vdekshme”.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Elisa Spiropali “jashtë” kostumit të...

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë nën kostumin e politikanes dhe duke mbajtur fjalime të ashpra e të forta politike, por një video që është bërë virale ditët e fundit, na...

Ja si dukej modelja e...

Modelja me famë ndërkombëtare Gigi Hadid është bërë nënë për herë të parë në muajin shtator të vitit që lamë pas. Ajo solli në jetë një vajzë dhe në një...

Albërije Hadërgjonaj: Jam nënë shumë...

Ajo është një artiste shumë e njohur, një emër i rëndësishëm i muzikës e skenës shqiptare, megjithatë kur vjen puna tek fëmijët, është nënë si gjithë nënat, e aq më...

Fatmira Breçani: Kam qenë gati...

Pas rrëfimit të djeshëm të Aurela Gaçes në emisionin "E ardhmja është vajzë", edhe legjenda e muzikës së veriut Fatmira Breçani tha se historia e saj është e ngjashme me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X