Dashamirëse sikur të ishte vajza e saj, Rudina Dembacaj ka një urim për vajzën e partnerit

0 0

Dita e sotme ka qenë e mbushur me emocion jo vetëm për nxënësit që i rikthehen shkollave dhe ata që shkojnë për herë të parë, por edhe për prindërit e tyre. Këta të fundit kanë shprehur emocionet dhe urimet për fëmijët përmes rrjeteve sociale e fotove nga kjo ditë e rëndësishme.

Edhe aktorja e humorit Rudina Dmebacaj ka uruar publkisht vajzën e partnerit të saj, duke dëshmuar sërish fisnikërinë që ka karakterizuar përherë këtë raport që jemi mësuar ta shohim “armiqësor” dhe aspak të lehtë.

Përkundrazi, Rudina është shprehur gjithmonë me dashamirësinë e delikatesën më të madhe për fëmijët e parnterit Mark Frroku, të cilët dy vite më parë kanë humbur nënën.

Në një intervistë më herët, Rudina ka thënë se nuk dëshiron kurrsesi t’u zëvendësojë nënën, por të jetë një shoqe e mirë për ta dhe në çdo situatë thotë se sillet me ta, siç do të donte që dikush tjetër të sillej me Viktorian.

“Suksese këtë vit zemra ime”, – shkruan aktorja krahas fotos me Ertën, vazjën e ish-deputetit Mark Frroku.

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Fëmijë i vetëm “më mirë”...

Jo rrallë ndodh që prindërit me një fëmijë (aq më tepër kur ky fëmijë i ka mbushur 3-4 vjeç) të përballen me pyetjen se kur do ta bëjnë fëmijën tjetër....

Mesazh për vjehrrën time, që...

Për vjehrrën time të mrekullueshme, Ta kam thënë më parë dhe do ta them sërish: Kam pasur vërtet fat që je vjehrra ime. E konsideroj veten me shumë fat që...

Grindjet me familjarët dëmtojnë shëndetin...

Marrëdhëniet e tensionuara me anëtarët e afërt të familjes, siç janë motrat dhe prindërit, janë më të dëmshme sesa mosmarrëveshjet me partnerin tuaj. Grindjet e shumt në familje nuk janë...

Si t’i shpjegojmë të vërtetën...

Momenti që prindërit adoptues duhet t'i thonë të vërtetën fëmijës, është një moment vendimtar në jetët e tyre dhe gjithashtu shumë delikat. Për këtë arsye, është e rëndësishme që të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X