Baluke, baluke fluturo, ballin tim të bukur zbukuro, videoja e ditës nga Rudina Dembacaj dhe e bija

0 0

Duke qenë aktore humori, është  e pritshme që në postimet e Rudina Dembacajt të ketë nota gazmore, të cilat na e zbukurojnë ditën të gjithëve. Por videoja e saj e fundit në Instagram përveçse na bën për të qeshur, është kaq e ëmbël e kaq e bukur.

Me të bijën në krahë, aktorja tregon se do i presë baluket. Këtu nuk ka asgjë për të qeshur, por forma dhe mënyra që gjen Rudina për t’i shpjeguar të bijës se çfarë do të bëjnë, është gjtihmonë unike dhe gjithmonë e parezistueshme për të shpërthyer në gaz.

“Baluke, baluke, fluturo, fluturo, ballin tim të bukur, zbukuro zbukuro”, – këndon Rudina ndërsa e bija duket e qeshur dhe shumë e kënaqur.

Po ju në çfarë formash zgjidhni t’u tregoni fëmijëve se çfarë do të bëni me ta?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X