Baba së shpejti? Flet Erik Loshi

0 0

Verën e  vitit të kaluar këngëtari Erik Lloshi i dha fund beqarisë me një festë të madhe ku bëri bashkë familajrë, miq, dashamirës dhe shumë emra të muzikës shqiptare.

Gjithë dasma e tij ishte si një spektakël, pasi argëtimi ishte i garantuar nga miqtë e tij njëkohësisht këngëtarët më me zë të skenës shaiptare.

I ftuar në emisionin “Glamour”, Erik Lloshi ka folur për njohjen me Rominën dhe vendimin e shpejtë që ajo të bëhej gruaja e tij.

Por gjithashtu i pyetur për planet për t’u bërë baba, Eriku tha se për momentin nuk ka asnjë plan të tillë, megjithatë, nëse do të vijë një fëmijë, do të jetë i mirëpritur sigurisht.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X