Artist i lindur, që tani Kridi di t’i bjerë pianos/ VIDEO

0 0

Elgiti Doda dhe Klea Huta përveç karrierës së tyre profesionale, pëlqëhen shumë nga publiku edhe për familjen e bukur që kanë ndërtuar së bashku. Vogëlushi Krid është fruti i dashurisë së tyre tashmë katër vjeçare.

Megjithëse ende i vogël, Kridi po rritet në një shtëpi me dy prindër artistë dhe po ushqehet me dashurinë për artin e muzikën në veçanti.

Elgiti na ka treguar një video shumë të bukur, teksa ka filmuar Kridin që ka vendosur duart mbi piano dhe i bie sipas ritmit të të atit, 3 herë Elgiti dhe 3 herë Kridi!

Shpesh e kemi parë Klean dhe Elgitin tepër të emocionuar në daljet e tyre publike duke folur për vogëlushin e tyre Kridin.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Djali mbushi një vjeç, Miriami...

Të gjithë e adhurojnë marrëdhënien perfekte të këngëtarëve Alban Skënderaj e Miriam Cani dhe mbi të gjitha familjen e bukur që ata kanë krijuar me dy vogëlushët Ameli dhe Duam....

Urimi i Gigit për partnerin:...

Partneri i modeles Gigi Hadid ka festuar ditëlindjen e 28 dhe ajo i ka bërë urimin më të bukur. “Skuadra pa gjumë! Gëzuar ditëlindjen babi ynë Zaddy. Je shumë i...

Pas humbjes së nënës, Roberti...

Lajmi i dhimbshëm i disa ditëve më parë, i largimit nga jeta të nënës së Robert Berishës na ka trishtuar të gjithëve shumë. Prej asaj dite, Roberti, Patrisi, Nora e...

Si e shpreh nëna e...

Ledri dhe Sara mirëpritën në jetën vajzën e tyre të parë muajin e kaluar dhe prej asaj dite të rëndësishme, u ka ndryshuar jeta përgjithmonë. Ata janë shpërngulur në Gjermani,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X