loading

Armina Mevlani: Jam e lumtur që Zeni ka dy fëmijë, i dua shumë…

0 0

Në kohët moderne prindërit mund të ndahen dhe të krijojnë secili jetën e tyre, por dashuria për fëmijët dhe përkushtimi mbeten gjithmonë.

Këtë ka treguar në intervistën e saj të fundit blogerja e njohur Armina Mevlani, e cila ka rrëfyer marrëdhënien e saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

Ky i fundit ka qenë dikur i martuar dhe nga martesa e parë ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Armina ka treguar që i do shumë fëmijët e partnerit të saj pasi e di që fëmija që ajo do të bëjë një ditë nuk do të jetë i vetëm, pa motër pa vëlla.

Ndër të tjera ajo ka rrëfyer edhe se kur ka ndërmend të bëhet nënë.

‘Absolutisht qe e kam menduar. Unë në fakt jam e lumtur qe Zeni i ka 2 fëmijë të cilët i dua shumë. Do e di qe fëmija im nuk do jetë i vetëm, si unë, pa motër dhe vëlla. Unë dua të kem fëmijë, dhe Zeni nuk me ka bërë asnjëherë presion, por duke qene se jemi te dy të zënë në udhëtime, dua që të jetë koha perfekte për këtë hap, që të angazhohem maksimalisht tek familja. Unë jam 28 vjeç dhe shoqet e mia mendojnë ndryshe por unë mendoj qe kur te vijë koha e duhur është më mirë dhe sigurisht pas martese’, deklaroi Armina.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lori Hoxha jep këshillën e...

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha poston rrallë gjëra që kanë të bëjnë me jetën reale pasi siç thotë ajo “askujt nuk i pëlqen e vërteta”. Mirëpo duke qenë se...

“Si ia bën që vajza...

Mëmësia vjen së bashku me shumë sfida dhe emocione, dhe një nga sfidat më të mëdha për nënat është ushqyerja  e fëmijëve. Ka shumë nëna që vazhdimisht thonë se fëmijët...

Gjashtë muajshe shtatzënë, prezantuesja shqiptare...

Një vit pas lindjes së vajzës, prezantuesja Floriana Garo është shtatzënë sërish për herë të dytë. Tashmë në muajin e gjashtë të shtatzënisë, ish-missi ka treguar në disa foto barkun...

“Doja lindje natyrale por s’ishte...

Shtatzënia e Almeda Abazit është komentuar gjatë nga mediat rozë. Ka pak muaj që ish-missi shqiptar është bërë nënë dhe këtë moment po e shijon shumë së bashku me bashkëshortin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X