Aldo i emisionit të mëngjesit publikon për herë të parë foton e vajzës

0 0

Ai ka qenë gjithmonë i rezervuar për jetën private por edhe për pamjen e tij, pasi shumë pak njerëz e njohin fytyrën e Aldon Lipes të “Aldo Morning Shoë”.

Në nëntor të 2017 ai u bë baba për herë të dytë, pasi bashkëshortja Ketiona lindi vogëlushen Charlote.

Si rrallë herë, Aldo ka publikuar disa orë më parë foton e ëmbël të vogëlushes së tij, së bashku me nënën e saj.

“Momente parajsore në tokë” shkruan prezantuesi i njohur, ndërsa nuk kanë munguar komentet edhe të emrave të njohur të shoëbizit si Aurela Gaçe apo Klaudia Pepa.

aldonlipe_55783947_157006401988752_6272091763074485424_n

Kujtojmë se Aldo është edhe baba i një djali tashmë adoleshent, të quajtur Martin.

aldonlipe_37283329_663860303965401_8123870386287804416_n

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X