Aktorja e dashur e fëmijërisë, për herë të parë në pritje të ëmbël

0 0

Me siguri të gjitha nënat e faqes e mbajnë mend që në adoleshencën e tyre, apo në fëmijëri kanë parë serialin e famshëm “Rebelet”, që çdo pasdite na ka mbajtur të mbërthyra pas ekranit.

Gjashtë aktorët kryesorë, që personifikonin secili nga një karakter adoleshentësh, ishin: Mia Colucci (Anahí), Miguel Arango (Alfonso Herrera), Roberta Pardo (Dulce María), Diego Bustamante (Christopher von Uckermann), Lupita Fernández (Maite Perroni) and Giovanni Méndez (Christian Chávez).

Jetët e tyre sigurisht që kanë ndryshuar shumë, ndërsa sot kemi msuar ndryshimin më të bukur për aktoren që luante personazhin e Robertës.

Përmes një postimi në Instagram, ajo u ka treguar gjithë fansave se është në pritje të ëmbël.

“Në mes të këtij kaosi dhe pasigurie në botë @pacoalvarezv dhe unë dua të ndajmë me ju një lajm që na mbush me dashuri, lumturi dhe mirënjohje. Mrekullia në jetë gjen gjithmonë një mënyrë për t’u shfaqur  po! Jam shtatzënë! Do bëhemi prindër! Jemi jashtëzakonisht të lumtur për të filluar këtë fazë të re dhe jemi duke pritur me shumë dashuri fëmijën tonë!- shkruan aktorja në postimin e saj.

Ky është fëmija i parë për artisten dhe partnerin e saj.

View this post on Instagram

🙈🙈🙈😱😱😱 ❤️❤️❤️pues ahí les va!! En medio de tanto caos e incertidumbre en el mundo @pacoalvarezv y yo queremos compartirles una noticia que nos llena de amor, felicidad y gratitud. El milagro de la vida siempre encuentra la forma de manifestarse 🙏🏻❤️🌟 sí! Ahora sí estoy embarazada! Vamos a ser papás! y estamos inmensamente felices, iniciando una nueva etapa y esperando con todo el amor a nuestr@ bebé! A pesar de que las circunstancias son complicadas para todos por esta pandemia confiamos en que los tiempos de Dios son perfectos. 🙏🏻 Gracias a @clearblue por ser una parte tan importante para confirmar esta gran bendición que nos está cambiando la vida 😍🙏🏻❤️ #ClearBlueConfirmed y #AD

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X