Aktori pranon në gjykatë: I kam dhënë marijuanë vajzës së mitur

0 0

Johnny Depp ka treguar se i ka dhënë vajzës Lily-Rose marijuanë kur ajo ishte vetëm 13 vjeç, me pretendimin se ky është një veprim i përgjegjshëm i një prindi. Në dëshminë e tij në gjykatë, aktori i Hollivudit u shpreh se  dëshironte që e bija, tashmë 21 vjeçe, aktore edhe ajo, të ndihej e sigurt me marijuanën në vitet e para të adoleshencës.

Lily-Rose dhe vëllai i saj Jack, 18 vjeç, janë fëmijët e aktorit me ish-partneren e tij Vanessa Paradis.

Johnny Depp foli gjithashtu për problemet me alkoolin pas ndarjes nga nëna e fëmijëve

Ylli i Hollivudit mohoi se ka dhunuar ish-gruan e tij Amber Heard, duke shtuar se e vetmja arsye përse pranoi të dilte në gjyq, ishte për të pastruar reputacionin.

 

 
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X