Aktori i “Harry Poter” së shpejti baba për herë të parë

0 2

Rupert Grint, ylli i “Harry Potter” i njohur më gjerësisht si Ron Weasely, do të bëhet baba!

Aktori 31-vjeçar është në pritje të fëmijës së tij të parë me partneren e tij dhe njëkohësisht aktoren Georgia Groome. Ai është i pari nga tre aktorët kryesorë të filmit që po bëhet prind. Përfaqësuesi i tij konfirmoi shtatzëninë në një prononcim për mediat! Lajmet shkruajnë, “Rupert Grint dhe Georgia Groome janë të entuziazmuar të njoftojnë se po presin një fëmijë dhe do të luteshin të respektoni privatësinë në këtë kohë.”

Dy vjet më parë, në 2018, gjatë një interviste për The Guardian, ai përmendi se dëshironte të sistemonte jetën e tij dhe të kishte fëmijë së shpejti. Kur u pyet, nëse do të bëhej me djalë, nëse do t’i vinte emrin Ron, aktori u përgjigj, “është një emër mjaft i mirë, por ndoshta jo”.

Urime çiftit!

Oh, dhe nëse po kërkoni më shumë lajme në lidhje me Harry Potter për të mbushur orët tuaja të karantinës, mund të shkoni tek  Hogwarts is Here. Navigimi është falas, ka një drejtori të tërë kursesh magjike dhe ju lejon të regjistroheni në klasa magjike realiste në internet, duke përfshirë Mbrojtjen kundër Arteve të Errëta, Historia e Magjisë. Secili person mund të zgjedhë një personazh kur regjistrohet dhe të zgjedhë një shtëpi, ose të bëhet një fantazmë , ekspert i krijesave magjike ose një qenie tjetër magjike.

Ende të trishtuar letra juaj për Hogwarts nuk mbërriti kurrë?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X