Ajka mbushi dy vjeçe, urimet e Besit dhe Xhensilës

0 0

Vogëlushja e Besit dhe Xhensilës, Ajka feston sot ditëlindjen e saj të dytë dhe urimet e prindërve të saj nuk kishin si të mungonin.

Aktori i dashur i humorit ka publikuar një foto të vjetër të vajzës në muajt e parë të jetës dhe duke marrë parasysh natyrën e Besoit, nuk mund të mungonin të qeshurat.

Ai i ka vendosur vogëlushes syzet e tij dhe ka zgjedhur pikërisht këtë foto për t’i bërë një urim të ndjerë zemre.

“Më e shtrenjta, Ajka e jetës, e shpirtit, e qiellit! Urime 2-vjetorin bija ime! Ta dua të qeshurën! @xhensilamyrtezaj Faleminderit secilit nga ju për çdo urim! Zoti ju rujt!!!”

Edhe Xhensila ka zgjedhur një video nga plazhi dhe disa fjalë kuptimplota për t’i uruar Ajkës ditëlindjen e saj të dytë.

“12.07.2018. 11:50AM 🕰 or’e bekuar, solle diellin e ditëve tona @bes_kallaku . Faleminderit At!” shkruan Xhensila pa harruar të falënderojë Zotin për çdo bekim.

 

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X