Afërdita Dreshaj në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e bebit/ VIDEO

0 1

Këngëtarja bukuroshe Afërdita Dreshaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Vajza shqiptare dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl, janë në pritje të një djali.

Lajmin është bërë i ditur nga vetë Afërdita me anë të një postimi në Instagramin e saj, ku edhe zbulojnë gjininë e bebushit. Në video Afërdita dhe Jakub shfaqen shumë të lumtur teksa brohorasin e përqafohen në momentin që zbulojnë gjininë.

“Do të bëhemi me djalë! Vogëlushi Kindl do të vijë në mars 2021”, kanë qenë fjalët me të cilat Afërdita Dreshaj ka shoqëruar videon.


  1. Marsilda Bregu

    Kindl eshte mbiemri i bashkeshortit, jo emri i bebit.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X