“A t’qaj 5 minuta?” Vogëlushes që “çmendi” rrjetin i bëjnë një surprizë

0 0

Një video e një vogëlusheje të quajtur Reana u bë virale në rrjetet sociale disa ditë më parë.

Vajza e vogël shikonte një film për të vegjël me kuaj “The Spirit” dhe në bisedë e sipër me nënën e saj u shpreh “ A t’qaj 5 minuta?”

Kaq mjaftoi që rrjeti të shpërthente në të qeshura, batuta dhe meme të cilat kishin ardhur nga kjo pyetje spontane dhe e pafajshme e një vajze të mitur.

Por kush është Rea e vogël? Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Why Not” me Roza Latin në Ora News.

Vogëlushja ka zhvilluar një intervistë, pas famës që ka marrë në javët e fundit. Asaj madje i është plotësuar edhe një dëshirë, ku pasi kishte kërkuar një Poni, Roza e ka çuar tek një kalë i bardhë, ashtu siç ajo e dëshironte.

Sorry, there are no polls available at the moment.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X