4 muaj me Emin, Jonida Vokshi ndan foton krah së bijës

0 0

Në muajin qershor të këtij viti, moderatorja Jonida Vokshi solli në jetë fëmijën e  saj të parë, që i ndryshoi rrënjësisht jetën, përgjithmonë.

Ajo dhe partneri Besnik Krapi janë bërë prindër të një vajze, që e kanë quajtur Emi.

Ditën e djeshme janë bërë 4 muaj nga ardhja e saj në jetë dhe Jonida ndau në Instagram një foto të ëmbël, ku ishte e shtrirë krah Emit.

Fotoja, sigurisht është shoqëruar me fjalë të bukura të dala nga zemra e Joindës, tashmë nënë.

“E vogla ime u bë 4 muajshe sot! 4 muajt më të bukur të jetës sime! Të do mama shumë, Emushe!”

Në intervistat e dhëna gjatë këtyre muajve që është bërë nënë, Jonida ka folur për planet për zgjerimin e familjes.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X