Talenti i vajzës së Pink/ VIDEO

0 0

Pink nuk është e vetmja anëtare në familjen  e saj që është shumë e talentuar në akrobaci. Vajza e saj me shumë gjasë do të ndjekë rrugën e së ëmës, siç shihet në një video të postuar pak ditë më parë nga bashkëshorti i Pink.

“Willz duke marrë punën e mamasë, Pink” ka shkruar ai në videon e shpërndarë në profilin e tij të Instagramit.

Postimi është pëlqyer shumë e është bërë viral dhe ndjekësit e rrjeteve sociale e kanë vlerësuar shumë vogëlushen.

Komentet theksojnë se vajza bën mirë që është e patrembur dhe ndjek ëndrrat e saj.

Megjithatë, Pink tha se nuk do të postojë më fragmente të fëmijëve të saj në rrjetet sociale për të shmangur kritikat nga keqdashësit.

View this post on Instagram

Willz taking mama @pink job!!! #PurpleHairDontCare

A post shared by Carey Hart (@hartluck) on

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X