“Parajsa” e Miriam Canit/ FOTO

0 0

Këto ditë që në vendin tonë kanë mbizotëruar rreshjet e shiut, këngëtarja Miriam Cani ka gjetur zgjidhjen perfekte. Ajo ka shkuar me pushime diku jashtë, aty ku dielli dhe deti japin mundësinë për të shijuar bukuritë përrallore të natyrës.

Këngëtaren e shoqëron e bija e saj Ameli dhe përmes një fotoje shumë të bukur, Miriami bën një dedikim fjalëpak, por shumë domethënës për të.

“Parajsa ime në tokë”, shkruan Miriami në foton e së bijës.

Dhe në të vërtetë ato pamje përrallore dhe bukuria ëngjëllore e voglëushes, të japin idenë e parajsës.

View this post on Instagram

Parajsa ime ne toke💘

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X