Modelja guxon të postojë foto nudo gjatë shtatzanisë/ FOTO

0 0

 

Modelja dhe aktorja Crissy Teigen shpesh herë ka ngritur zërin për tema që lidhen me nënat, gjidhënie, fëmijët e gjithçka rreth tyre.

Së fundmi, ajo guxuar të postojë një foto nudo nga koha e shtatzanisë, ku duket me barkun e rrumbullakosur.

“Gjëja më e mirë që kam bërë në jetë janë fëmijët e mi. Faleminderit që më bëtë nënë dhe ndryshuat jetën time përgjithmonë”, ka shkruar ajo në foton që është pritur shumë mirë nga fansat.

Crissy Teigen është e martuar me këngëtarin John Legend, me të cilin ka dy fëmijë.

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X