Hana mbushi dy vjeçe, Mozzik: Mu duk sikur pashë veten të vogël

0 0

Vogëlushja e këngëtarëve e Mozzik e Loredanës, Hana, feston sot 2-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë kaq të rëndësishme për familjen e tyre, nuk kishte si të mungonin urimet me fjalë zemre për bijën e tyre të vetme nga dy artistët.

Mozzik ka publikuar një foto me Hanën bashkë me një dedikim emocionues.

“Urime datëlindja vajza ime e vogël Hana ! Para dy vite isha tek dhoma e lindjes tënde , kur linde thash me vete mos po e shoh vetën të vogël . Zoti të dhashtë shëndet dashuri ! Ti je krenaria ime , ti je suksesi im , ti je gjithçka për mua në këtë jetë . Në rritjen e fëmijëve e sheh njeriu se sa shpejt ikën koha . Të don Baba yt Urime datëlindjen e dytë ! #2VJET #happybirthday”, shkruan reperi.

Familja e tyre është rikthyer bashkë tani, pas ndarjes pak kohë më parë të Mozzikut dhe Loredanës.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Obeziteti dyfishon rrezikun për t’u...

Mbipesha dhe veçanërisht yndyra e tepër rreth belit mund të ketë lidhje me dhimbjen e kokës. Mbipesha mund të dyfishojë rrezikun e prekjes nga migrena. Këto përfundime u arritën nga...

Maska nxit dhe përkeqëson belbëzimin...

Belbëzimi është një çrregullim i rrjedhshmërisë së të folurës, që sipas ekspertëve, prek 3 përqind të fëmijëve në moshën parashkollore dhe prek djemtë më shumë se vajzat. Me kalimin e...

Disa muaj pas abortit, modelja...

Chrissy Teigen thotë se djali i saj, Jack, do të kishte lindur këtë javë. Kjo deklaratë e thjeshtë po bën jehonë për nënat në të gjithë botën që kanë përjetuar...

Personat që konsumojnë speca djegës...

Personat që pëlqejnë ushqimet pikante dhe konkretisht specin djegës duket se gëzojnë një jetë të gjatë dhe një zemër më të shëndetshme. Kjo mbështetet nga studime të ndryshme shkencore. Eliksir...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X