X

Kryesore

Almeda dhe aktori turk bëhen prindër, fotot e para të djalit

Ish-misi shqiptar Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj aktori turk Tolgahan janë bërë këtë të diel prindër për herë të parë të një djali. Ditëlindja e djalit të tyre përkon me ditën e parë të Ramazanit dhe nga mediat turke mësohet se vogëlushi është quajtur Efehan.

Djali ka lindur në orën 05:21, peshon 3 kilogramë e 285 gramë dhe është 50 cm i gjatë.

Pak pas lindjes, kanë dalë edhe fotot e para të Almedës dhe Tolgës sëbashku me voglëushin  e porsalindur.

Aktori i njohur turk është prononcuar për mediat vendase duke thënë se është shumë i lumtur dhe se ende nuk e ka marrë veten nga emocionet.

-640-0-5ccf453bf38ae -640-0-5ccf4513e676c -640-0-5ccf45154bc82 -640-0-5ccf451342fab -640-0-5ccf451494c3f

Comments

comments

Me shume ne: slider, ViP
miriam cani me vajzen
“Parajsa” e Miriam Canit/ FOTO

Këto ditë që në vendin tonë kanë mbizotëruar rreshjet e shiut, këngëtarja Miriam Cani ka gjetur zgjidhjen perfekte. Ajo ka...

Close