Almeda dhe aktori turk bëhen prindër, fotot e para të djalit

0 0

Ish-misi shqiptar Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj aktori turk Tolgahan janë bërë këtë të diel prindër për herë të parë të një djali. Ditëlindja e djalit të tyre përkon me ditën e parë të Ramazanit dhe nga mediat turke mësohet se vogëlushi është quajtur Efehan.

Djali ka lindur në orën 05:21, peshon 3 kilogramë e 285 gramë dhe është 50 cm i gjatë.

Pak pas lindjes, kanë dalë edhe fotot e para të Almedës dhe Tolgës sëbashku me voglëushin  e porsalindur.

Aktori i njohur turk është prononcuar për mediat vendase duke thënë se është shumë i lumtur dhe se ende nuk e ka marrë veten nga emocionet.

-640-0-5ccf453bf38ae -640-0-5ccf4513e676c -640-0-5ccf45154bc82 -640-0-5ccf451342fab -640-0-5ccf451494c3f


Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Lufto si vajzë”, Lori Hoxha...

Protestës me kauzën “Për fëmijërinë e vjedhur” i janë bashkuar shumë personazhe të famshëm. Blogerja e njohur Lori Hoxha ishte pjesë e marshimit ditën e djeshme, së bashku me motrën...

Në pritje të ëmbël, Olta...

Aktorja Olta Gixhari prej disa kohësh ndodhet në Spanjë, duke përjetuar periudhën më të bukur të jetës, atë të pritjes së fëmijës së parë. Sigurisht që një ndryshim i tillë...

Fatma Hxhialiu thirrje ministrisë së...

Emrat e njohur të medias dhe artit që iu bashkuan dje protestës kundër abuzimit sekusal me të mitur ishin të shumtë. Ata shfrytëzuan këtë organizim dhe hapësirat televizive për të...

Gjumi ju zbukuron, ja prova...

Gjumi ju zbukuron. Është thënë gjithmonë, por sot me të vërtetë duket se ekziston një themel shkencor. Disa biologë nga Universiteti i Mançesterit kanë arritur të demonstrojnë, me një studim...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X