Adrola i drejton fjalët më të bukura Troit: O Zot rrite/ VIDEO

0 0

Ajo është bërë nënë në moshë shumë të re dhe vazhdimisht ka thënë se po rritet bashkë me të. Tashmë që ai ka bërë pesë vjeç, është bërë me të vërtetë shoku më i mirë i mami Adrolës.

Në postime apo intervista të ndryshme, Adrola gjithmonë shprehet se e adhuron bukurinë e të birit dhe ai i duket krijesa më e bukur në botë.

Këtë gjë, ia vë në dukje edhe atij vetë, i cili e shikon me kënaqësi kur mami e mbulon me komplimente.

Në një video të postuar pak orë më parë, Adrola i drejtohet Troit me fjalët më të bukura: o jetë, o mbret, o dritë, o yll, sa i bukur je ti, o Zot rrite! Ndërsa ai e shikon i buzëqeshur.

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X