Pernenat 21 Dhjetor, 2020 9

ushqyerja

femija im eshte 6 muajsh e gjysem dhe vetem pin qumesht gjiri, refuzon te haje ushqim te ngurte.a ka gje per tu shqtesuar?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X