Pernenat 17 Korrik, 2019 9892

Shtatzania

Jam javen e 4 te shtatzanise dhe kam dhimje barku,a jane normale?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X