Pernenat 30 Nëntor, 2020 378

Shtatzani

Pershendetje jam nje vajze 24 vjece q jam ne shtatzanin e para dhe jam ne javen e 6..mir po sot bera ekon dhe pash rrafjet e bebit dhe doktorresha me dha progresteron nga goja..doja te dija nga ju o nena nqs e keni perdorur dhe a ju ka bere e fekt se para 7muajsh pata nje deshtim spontat dhe duke perdorur progresteron vaginal mua me filloi gjakderdhja dhe un kam shum frik ta perdor dhe pse esht nga goja ju lutem me thoni cfare duhet te bej jam ne ankth?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X