Pernenat 15 Shkurt, 2021 198

Shperblim per femijet

Pershendetje nena
Degjova qe ka dal nje ligj qe te gjithe femijet qe kan lindur pas vitit 2016 marrin nga 50 mi lek te vjetra shperblim.
A i ka marr ndonjera nga ju?
Nese po ku dhe si keni vepruar?
Faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X