Pernenat 15 Korrik, 2021 0

Regjistrimi i femijes

Mirdita nena te dashura .
Un jetoj ne greqi me letra e martuar me celibrim ne shqipri po ne greqi nuk njihem akoma e martuar .
Burrin e kam pa letra akoma esht ne proces letrash i regjistruar ne shtetin grek me amka e afimi po akoma ska mar vizen i thon qe do e marin ne shqipri .
Un jam shtatzane dhe ne janar lind dhe nuk di si te veproj qe femija neser te regjistrohet ketu ne greqi cfar letrash duhet te mar nga shqipria qe te duket martesa me burrin dhe qe neser un te perfitoj bonusin e lindjes ketu ne greqi .kush e ka kaluar kete rast te ma shpjegoj pasi nuk di si te veproj do me ndimonit shum flm kush komenton ti keni mir bebat .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X